Seri İlan
Kategori: Bilgisayar
Kategori: Otomobil
Program Arşivi

Gösterim: 3585
Video Galeri

Gösterim: 13805

Gösterim: 7339

Gösterim: 2820

Gösterim: 8950
Sivas Hava Durumu
SIVAS 
Lonca
 
  Ana Sayfa        Suşehri
Engin Pak'a fahri hemşerilik
Suşehri Belediye Başkanından Engin Pak a fahri Hemşerilik ünvanı verildi.
01 Ekim 2010, Pazar  21:36 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emrullah Kaya

Suşehri Belediye Meclisi tarafından 4 yıllık yüksek okul yaptıran İşadamı Engin Pak´a fahri hemşehrilik beratı verildi.

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, Belediye Meclisi tarafından oy birliği ile Pakmaya Yönetim Kurulu Başkanı Engin Pak ve Pakmaya İnşaatlardan Sorumlu Mimar Savaş Özdemir için verilen hemşehrilik beratlarını, Engin Pak´ın kızı Canan Pak İmregün´e ve Savaş Özdemir´e takdim etti. Suşehrili olan Şişli Belediye Meclis Başkanı Bayram Özata ile birlikte Pakmaya Holding binasında düzenlenen Hemşehrilik Beratı Takdim Töreninde konuşan Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, ilçenin en önemli bir okul eksiğini gideren Engin Pak´a şahsı ve Suşehri halkı adına teşekkür ettiklerini söyledi. Engin Pak´ı Suşehri´nin fahri hemşerisi olarak görmekten mutlu olduklarını ifade eden Başkan Sel, "4 yıllık yüksek okul binasının Suşehri´ne yapılmasında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Şişli Belediye Meclis Başkanı Bayram Özata´nın büyük katkıları olmuştur. Okulun yapımında emeği geçen başta Şişli Belediye Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül´e, Bayram Özata ve Pakmaya Yönetim Kurulu Başkanı Engin Pak´a sonsuz teşekkür ediyoruz. Suşehri Belediyesi olarak, Engin Pak ve Pakmaya İnşaatları Sorumlu Mimarı Savaş Özdemir´i fahri hemşerimiz olarak görmekten onur ve gurur duyduğumuzu belirtmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Suşehri Belediyesinin belediyecilik tarihinde 2. Fahri Hemşehrilik beratı verdiğini hatırlatan Başkan Sel, "1874 yılında kurulan Suşehri belediyemiz 2. defa bir hemşehrilik beratı vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Bunun için ilçemize yatırım yapan, Suşehrili olmayan ve bizim gönlümüzde her zaman Suşehrili olarak görmek istediğimiz Engin Pak´a şahsım ve ilçem adına teşekkürlerimi arz ederim" diyerek, Canan İmregün ve eşi Mehmet İmregün´ü Suşehri´ne davet etti ve ikinci bir okul yapılması konusunda ricada bulundu.

Hemşehrilik beratının verilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirten Engin Pak´ın kızı Canan İmregün, böyle bir anlamlı beratın babası Engin Pak´a verilmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Bizlerde artık Suşehrili olduk. Tabi ki hemşeri olduğumuz ilçeyi görmek isteriz. Timur Karabal Meslek Yüksek Okul girişinin dış kemerlerinin kısa süre içerisinde yapılacak" şeklinde konuştu.

HAYIRSEVER İŞADAMI ENGİN PAK´A FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI


Haberin Kaynağı "kenthaber "
Tebrikler
Gönderen: Ergül ŞİMŞEK
Hizmeti geçen Fahri Hemşehrimiz Engin PAK'a da, Suşehrini Suşehrileştiren bu güzelliğe vefa olarak HEMŞEHRİLİK BERATI ile şereflendiren Belediye Başkanımıza da teşekkürlerimi iletiyorum. Tebrik dileklerimle, başarıların ve olumlu çalışmaların devamını bekliyorum..
04 Ekim 2010, Çarşamba 20:21
www.susehri.com.tr olarak
Gönderen: Durbey Duran
Kelkit Vadisinin Sesi ve www.susehri.com.tr adına İşadamı Engin Pak'ı Suşehri ilçemize yaptırmış olduğu Okul binasından dolayı kutluyor. İlçemiz adına herkese örnek teşkil etmiş olduğu için tebrik ediyor, vesile olan ve emeği geçen herkese bizlerde teşekkür ediyoruz. www.susehri.com.tr
01 Ekim 2010, Pazar 21:38
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Nural Düz Hakka Yürüdü
Suşehri Zara arasındaki Gemin Beli can almaya devam ediyor.
 
Haber  Blog Video Foto İlanlar
1/10
Lonca
Üye Girişi
Lonca
Röportaj
İstanbul Milletvekili Osman Boyraz
Şahinler Mermer
Yazarlar


Ben Hatalıyım! Sizler ise Suçlusunuz!

1 Ekim 2014
Sisteme Kayıtlı Günün Ayeti Bulunmamaktadır.

Kaynak Yok
Şahinler Mermer

Sivas
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   RSS